O nás

Vůně dřeva nás láká již od roku 1992, kdy jsme začali se zakázkovou výrobou a prodejem truhlářského i stavebního řeziva. Ještě než jsme se v roce 2000 přestěhovali do našich současných výrobních prostor v obci Hlušovice nedaleko Olomouce, mohli jste nás navštívit také v Bystrovanech. V roce 2004 jsme postavili první sušárny od firmy Katres a za nedlouho k nim přibyly i pásové pily Lignotech 80 a Wimmer BN 110. Dřevu se u nás zkrátka začalo líbit. Proto máme k dispozici 7 sušících komor o celkové kapacitě 400 m3 a od roku 2013 jsme také začali s výrobou dubových vlysů na 7 vřetenové fréze Leadermac Compact LMC - 723.

V současné době se snažíme pokrýt co nejširší oblast zpracování dřeva. Nabízíme zakázkovou výrobu krovů, prodej truhlářského řeziva, jeho kvalitní sušení i sterilizaci palet v moderních sušárnách Katres. Vyrábíme dubové podlahy, plotovky, palubky, dřevěné fasády i terasy a také hoblovaný program včetně pergol a carportů. Vykupujeme kulatinu a v menší míře provádíme námezní pořez. Také vyrábíme brikety typu RUF. Na přání provádíme impregnaci stavebního řeziva a v areálu firmy je rovněž situována stolárna.

To vše nám umožňuje profesionálně obsáhnout širokou poptávku dřevařských produktů a služeb. Více se dozvíte v jednotlivých sekcích naší stránky a v případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.